środa, 19 października 2011

Johnny English Reaktywacja - film, pobierz, download, torrent, free Źródło: http://pl.shvoong.com/entertainment/movies/2210451-johnny-english-reaktywacja-film-pobierz/#ixzz1bDc8som3

Bond? James Bond? A kogo on obchodzi, gdy do akcji wkracza agent naprawdę specjalnej troski!
Reżyseria : Oliver Parker
Obsada : Rowan Atkinson, Gillian Anderson, Dominic West
Produkcja : Wielka Brytania 2011
Nie wie, co to strach. Pruje do przodu z niewzruszoną pewnością siebie, której nie jest w stanie zachwiać fakt, że rzadko kiedy udaje mu się to, co zamierzył. Czy już wiecie o kim mowa?To Johnny English, tajny agent w służbie Jej Królewskiej Mości. Jedyny w swoim rodzaju!
Po ostatniej akcji Johnny English został wysłany do Azji, by tam doskonalić swoje umiejętności. Teraz będzie mógł pochwalić się tym, czego się nauczył. Od powodzenia kolejnego jego zadania zależeć będzie los całego świata. Grupa perfidnych zabójców wzięła bowiem na cel premiera Chin. Gdyby ich zamach powiódł się, na świecie zapanowałby chaos. Jedynym, który może nas ustrzec od zagłady jest nasz bohater.
Rowan Atkinson , który gra główną postać nie ukrywa , że cieszy się z powodu tej postaci na ekran. - ,,Zawsze lubiłem go grać. Z tym jego wiecznym zadowoleniem z siebie i zdolnością do ciągłego przeceniania swoich możliwości. Jest w nim coś niezwykle zabawnego. Zresztą czuje się dobrze ze wszystkimi postaciami, jakie gram. Czy jest to Jaś Fasola, czy ktoś taki, jak Johnny English. Bardzo łatwo wchodzę w ich skórę” – mówi aktor.
Polecam bardzo gorąco ten film
Premiera kinowa 16.09.2011r. !!!
Zobacz sam
http://youtu.be/8I4gv44oVgc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz